Семінар «Розвиток креативності вчителя в Новій українській школі»

03 листопада 2023 року на базі ліцею №2 Зимноводівської сільської ради (директор Бобеляк Ярослав Богданович) проведено семінар «Розвиток креативності вчителя в Новій українській школі». Семінар організований методичною радою відділу освіти, голова -  Ворощак Ірина Василівна, заступниця  директора ліцею №2.

16:26 06.11.2023

Результати І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, німецької мови, історії, хімії, ІКТ.

Протягом тижня, з 31 жовтня до 5  листопада між учнями 8-11 класів закладів освіти Зимноводівської сільської ради відбувся І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів у 2023-2024 н.р., а саме з біології, німецької мови, історії, хімії, ІКТ. Переможцями стали:

11:21 06.11.2023

Результати І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів у 2023-2024 н.р.

26 жовтня 2023р. розпочався І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів у 2023-2024 н.р. серед учнів закладів освіти Зимноводівської сільської ради На разі, відбулись олімпіади з математики, англійської мови, інформатики. Переможцями стали:

14:04 01.11.2023

Допомога для наших воїнів !

Сьогодні працівники освітніх установ, апарату сільської ради та підприємці Зимноводівської ТГ передали військовим автомобіль і два квадрокоптери.

11:56 27.10.2023

«Формування національно-патріотичного світогляду у сучасних дошкільнят у реаліях сьогодення»

У Базовому ЗДО с. Лапаївка Зимноводівської ТГ 25.10. 2023 р. відбулось засідання методичного об’єднання для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Зимноводівської ТГ на тему: «Формування національно-патріотичного світогляду у сучасних дошкільнят у реаліях сьогодення».

10:15 27.10.2023

Тренінг "Послуги без бар'єрів"

Керівники ЗЗСО Зимноводівської ТГ взяли участь у регіональному тренінгу з доступності "Послуги без бар'єрів". Захід відбувався у Львові 16-21 жовтня в межах проєкту "Посилення стійкості громад в регіонах України", що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії. Учасники прослухали лекції  з основ безбар'єрності та архітектурної доступності, як чинників інклюзивності публічних послуг у сфері діяльності освітніх закладів, а також мали можливість на практиці разом з тренерами здійснити обстеження та експертизу запропонованого публічного простору (одного з освітніх закладів м. Львова) на предмет облаштування безбар'єрного доступу для маломобільних груп населення.

09:16 23.10.2023

Змагання з футболу.

Сьогодні, 5 жовтня відбулись змагання з футболу серед учнів 5-6 класів закладів освіти Зимноводівської ТГ. Юних спортсменів приймав майданчик Ліцею 1 Зимноводівської сільської ради.

14:11 05.10.2023