Підсумки II етапу  Всеукраїнських  учнівських олімпіад

Вже традиційно учні закладів загальної середньої освіти  Зимноводівської ТГ  є переможцями II етапу   (районного) олімпіад . Серед  29 громад  Львівського району у  15 предметних олімпіадах учні нашої  громади здобули 10 перших місць,  14 – других місць, 18 – третіх місць.  За підсумками II етапу  Всеукраїнських  учнівських олімпіад найвищий рейтинговий бал отримав Ліцей №2,  на другому  місці Лапаївський ліцей, третє місце  здобув Суховільський ліцей,  відповідно четверте та п'яте місце між собою розділили Ліцей №1 та Скнилівська гімназія Праведного Андрея Шептицького.

15:43 08.12.2023

Інтервізійне засідання психологічної спільноти Зимноводівської ТГ

7 грудня у Лапаївському дошкільному закладі відбулося інтервізійне засідання психологічної спільноти Зимноводівської ТГ . Психологині провели засідання в українських хустках, так як сьогодні є Всесвітній день української хустки.   На занятті виступила голова професійної спільноти психологічної служби  Юрчишин Л.С. з питання " Робота психолога із дітьми з розладами аутичного спектру (РАС) ", а також з іншими питаннями , які є першочерговими у роботі психологічної служби. По другому питанню "Нормативна документація практичного психолога у роботі з дітьми з ООП " виступила  практичний психолог Лапаївського ліцею Заставна О.П.

08:38 08.12.2023

«Символ сили та відваги для воїнів ЗСУ»

28-29 листопада 2023 р. у ЗДО с. Лапаївка проведено дводенний майстер-клас «Різдвяний пряник для воїнів ЗСУ», сповнений підтримки та вдячності за мужню та самовіддану службу ЗСУ.

13:22 30.11.2023

ІІ (районний) етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У суботу, 25 листопада в День спомину жертв голодоморів та 90-і роковини Геноциду українського народу -  Голодомору 1932-1933 рр. - на відкритті ІІ (районного) етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед здобувачів освіти ЗЗСО Зимноводівська сільська рада територіальної громади учениці ліцею №1 - учасниці конкурсу Олена Батіг та Галина Залужець нагадали всім присутнім про значимість пам'яті про мільйони невинно вбитих українців, які стали жертвами кривавого "червоного" режиму. Лише пам'ятаючи минуле, ми можемо збудувати краще майбутнє! Боротьба триває! А свіча пам'яті горить у наших серцях!

14:06 27.11.2023

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років.

13:46 22.11.2023

Семінар-практикум для керівників та голів ПК закладів освіти Зимноводівської, Оброшинської та Сокільницької територіальних громад.

20 листопада у Ліцеї 1 Зимноводівської сільської ради відбувся семінар-практикум для керівників та голів ПК закладів освіти Зимноводівської, Оброшинської та Сокільницької територіальних громад.

13:37 21.11.2023

Змагання з настільного тенісу!!!

Сьогодні, 16 листопада, на базі Ліцею 1 пройшли змагання на Першість Зимноводівської ТГ з настільного тенісу. Результати змагань: 1 місце - Ліцей 2 2 місце - Лапаївський ліцей 3 місце - Ліцей 1 4 місце - Скнилівська гімназія 5 місце - Суховільський ліцей Дякуємо вчителям та учасникам команд!

14:38 16.11.2023

Результати ІI(районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, англійської мови,біології та хімії.

Протягом двох тижнів, з 04 по 12 листопада відбувся II (районний) етап Всеукраїнських олімпіад з математики, англійської мови, біології, німецької мови та хімії.

09:48 16.11.2023

Результати І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, християнської етики, правознавства, фізики, географії, трудового навчання

Протягом тижня, з 06 до 10  листопада між учнями 8-11 класів закладів освіти Зимноводівської сільської ради відбувся І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів у 2023-2024 н.р., а саме з української мови та літератури, християнської етики, правознавства, фізики, географії, трудового навчання.

08:36 14.11.2023