Позашкілля, молодь та спорт

Змагання з волейболу серед юнаків у ІІ етапі Всеукраїнських шкільних лігах "Пліч-о- пліч".

Зимноводівська громада продовжує свій шлях у Всеукраїнській шкільній лізі "Пліч-о- пліч". Сьогодні юнаки змагались з майстерності гри у волейбол. Захопливі, динамічні ігри пройшли на базі Лапаївського ліцею. 1 місце -Лапаївський ліцей ім.Героя України Г.Кірпи. 2 місце - Ліцей 1 Зимноводівської сільської ради. 3 місце - Ліцей 2 Зимноводівської сільської ради. Щира подяка ЗСУ за можливість жити, вчитись, змагатись! Слава Україні! Героям Слава!

15:39 14.03.2024

Про участь в змаганнях з вільної боротьби

09 березня 2024 року в с. Щирець Львської обл. відбувся ХVІ-й дитячо – юнацький турнір з вільної боротьби «Щирецький Килим» присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні та захисникам України в рамках благодійної

14:04 11.03.2024

Про участь в Чемпіонаті України з лижних гонок

На навчально – спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» Сколівського р-ну Львівської області з 02 по 09 березня 2024 року відбувся Чемпонат України серед юнаків та дівчат з лижних гонок. Команда лижників ДЮСШ «Олімп» Зимноводівської сільської ради з 25 лютого перебувала на навчально – тренувальному зборі по підготовці до цих змагань.

14:01 11.03.2024

Про участь в чемпіонаті Львівської області з важкої атлетики

З 02 по 03 березня 2024 року  відбувся чемпіонат Львівської області з важкої атлетики серед дорослих. Участь в цих змаганнях прийняло14 команд, та понад 60 учасників, серед яких і учні ДЮСШ «Олімп» Зимноводівської сільської ради.

11:28 04.03.2024

Про участь в змаганнях з важкої атлетики

У м. Львові з 02по04 лютого 2024 року відбувся чемпіонат Львівської області серед юнаків та дівчат до 17 років з важкої атлетики. 16 команда, та понад 50 учасників прийняло участь в цих змаганнях.

15:10 06.02.2024

Про участь в змаганнях з лижних гонок

На навчально – спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» Сколівського р-ну Львівської області з 31 січня по 04 лютого 2024 року відбулась VІ Зимова Гімназіада України з лижних гонок. Вихованці ДЮСШ «Олімп» Зимноводівської сільської ради –Боднар Мар’яна та Качмар Софія серед дівчат та Дзера Андрій та Лозинський Олег серед юнаків в складі збірної команди Львівської області прийняли участь у цих змаганнях.

15:02 06.02.2024

Про участь в чемпіонаті України «Прудкий м’яч » з настільного тенісу.

З 07 по 11 червня 2023 року в с. Андріївка Львівської області відбувся чемпіонат України «Прудкий м’яч » серед мінікадетів 2012р.н. з тенісу настільного. Понад 50 спортсмени змагались за право мати титул Чемпіона України. Від ДЮСШ «Олімп» також була учасниця відділення настільного тенісу, мешканка Зимноводівської громади – Панчук Марта. В особистій першості Марта посіла 25 місце, а серед команд – представляла збірну команду Львівської області – 2. Готував спортсменку тренер – викладач ДЮСШ «Олімп» – Галич Віктор Федорович, яким бажаємо подальших вдалих успіхів.

15:24 12.06.2023

Про участь в змаганнях з важкої атлетики

У місці Самборі з 09 по 10 червня 2023 року відбувся Відкритий чемпіонат міста Самбора з важкої атлетики присвячений пам’яті Майстра спорту Ігоря Галана. ДЮСШ «Олімп» Зимноводівської сільської ради представляли учні: Федчишин Іван - 2009 р.н. та Дуля Андрій – 2011 р.н. Серед 56 важкоатлетів у ваговій категорії – до 67 кг., за сумою двоборства Федчишин Іван ,з результатом 105 кг.- зайняв 1 місце. У ваговій категорії + 73 кг., Дуля Андрій з результатом 72 кг.- завоював 3 місце. Вітаємо спортсменів та тренера – Майстра Спорту України – Низового Євгена Сергійовича з вдалим виступом на чемпіонаті та бажаємо подальших успіхів.

15:21 12.06.2023

Про продовження участі команди КЗ ДЮСШ «Олімп» в чемпіонаті Львівської області з футболу

10 червня команда КЗ ДЮСШ «Олімп» Зимноводівської сільської ради зіграла заключну гру в чемпіонаті Львівської області серед спортсменів 2011 р.н. Суперником «Олімпі» виступила футбольна команда «Львів». Рахунок зустріч завершився з рахунком 2:3, на користь ФК «Львів» Орієнтовно, бо ще немає результатів інших команд футбольної сітки, які також мали зустрічі 10 червня, серед 9 команд, які брали участь в чемпіонаті – команда ДЮСШ «Олімп» - виборола 5 місце Зустріч відбулась на стадіоні «Сокіл». Готували спортсменів тренери – викладачі Фурта Юрій Ярославович та Рацький Володимир Богданович. Бажаємо команді успіхів та перемог у наступних чемпіонатах.

15:19 12.06.2023

Участь в змаганнях з вільної боротьби

У місті Львові на спортивній базі літніх видів спорту СКА 09-10 червня 2023 року відбувся всеукраїнський турнір – меморіал з вільної боротьби па’мяті

15:13 12.06.2023