Ученицю Лапаївського ліцею нагороджено дипломом ІІІ ступеня Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 02.05.2024 08:19

Сьогодні у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте нагородження переможців III (обласного) етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Із гордістю повідомляємо, що серед усіх переможців нагороду була й учениця 10-А класу Лапаївського ліцею Джуджук Лілія, яка отримала Диплом III ступеня та цінний подарунок.
Грамотою Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації за підготовку переможця III (обласного) етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика також було нагороджено вчителя української мови та літератури Лапаївського ліцею Котенську М.М.

Вітаємо Лілію та Мар’яну Миронівну з заслуженими нагородами та бажаємо майбутніх успіхів!