«Всеукраїнська шкільна ліга QUIZ Діти».

Дата: 19.04.2024 07:40

19 квітня громадська організація «Центр освітніх реформ «НАШІ ДІТИ» за підтримки Мурованської сільської ради спільно з учасниками проєкту Ліга Сміху команди «Наш Формат» провели турнір для 4-х класів громад Львівської області «Всеукраїнська шкільна ліга QUIZ Діти». Основна мета заходу – виховання поваги до рідного краю, держави та української культури; формування активної громадської позиції; впровадження ігрового освітнього середовища в процесі навчання.

Зимноводівську територіальну громаду представила команда учнів 4-их класів ліцею №2 "Козачата".

Під час гри була незабутня, дуже цікава атмосфера! Відчувалося командне завзяття учасників та дух перемоги! 🥇🏆 Учасники разом з ведучими співали пісні, танцювали і жартували.

Діти продемонстрували відмінні знання про рідну і таку, ще до кінця незвідану, Україну!

Завершилася гра смачним частуванням🍟🥤

Кожен учасник отримав медаль🥇, календар з автографами ведучих та солодкий подарунок 🎁

ПИШАЄМОСЬ! БАЖАЄМО ЇМ ЛИШЕ ПЕРЕМОГ!м

Завершилася гра смачним частуванням🍟🥤

ПИШАЄМОСЬ! БАЖАЄМО ЇМ ЛИШЕ ПЕРЕМОГ!