Вітаємо переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та християнської етики

Дата: 30.01.2024 12:47

Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, математики та християнської етики, який відбувся 27-28 січня 2024 року.

Учні нашої громади змагалися з командами Золочівського, Яворівського, Червоноградського, Львівського, Самбірського, Стрийського, Дрогобицького районів області та міста Львова та здобули призові місця.

Учень 10 класу  Суховільського ліцею Рибачик Вадим Валерійович здобув друге місце в учнівській олімпіаді з християнської етики.

Учень 11 класу ліцею №2 Володимирець Володимир Олександрович здобув третє місце в учнівській олімпіаді з історії.

Щирі вітання переможцям олімпіад та їх наставникам!
Нехай ці перемоги стануть початком ще більших нових досягнень.
Дякуємо нашим захисникам і мирного неба нам усім!